Doména a portál na prodej - kontakt 777 691 655 - Doména a portál na prodej - kontakt 777 691 655 - Doména a portál na prodej - kontakt 777 691 655 - Doména a portál na prodej - kontakt 777 691 655
< návrat zpět

Škola střední


Soukromá střední odborná škola a Střední odborné učiliště s.r.o., Znojemská

Soukromé střední odborné učiliště bylo zřízeno panem Miloslavem Vostrým a poprvé zařazeno do sítě škol dne 28. srpna 1991 a nově dne 18. června 1996. O čtyři roky později byla do existence uvedena Soukromá střední odborná škola, obor veřejnosprávní činnost, která byla zřízena tímtéž subjektem a do sítě škol zařazena ke dni 1. září 1996.

Střední průmyslová škola Třebíč, Manželů Curieových 734

Střední průmyslová škola Třebíč je vzdělávací instituce moderního typu, která vznikla sloučením tří škol technického zaměření (viz historie školy). Vzniklo tak regionální středisko celoživotního vzdělávání, jež navazuje na předchozí dlouholetou úspěšnou tradici v přípravě středoškoláků a řemeslníků v oblasti strojírenské, elektrotechnické, elektronické i v oblasti informatiky, ekonomiky a průmyslové ekologie.

Vyšší odborná škola a Střední škola veterinární, zemědělská a zdravotnická Třebíč, Žižkova

Vyšší odborná škola a Střední škola veterinární, zemědělská a zdravotnická TřebíčŠkola sídlí na ulici Žižkova 505 v Třebíči, odloučené pracoviště na ulici Bráfova 9, Třebíč. Součástí školy je domov mládeže a školní jídelna. V areálu školy se nachází sportovní areál a arboretum. Škola nabízí veřejnosti možnost vzdělávat se v různých kurzech, realizuje mnoho projektů a udržuje dlouholetou spolupráci s celou řadou organizací.

Katolické gymnázium Třebíč, Otmarova

Katolické gymnázium TřebíčKatolické gymnázium Třebíč je všeobecné církevní gymnázium s čtyřletým a osmiletým oborem vzdělávání, jehož zřizovatelem je Biskupství brněnské.

Gymnázium Třebíč, Masarykovo nám.

Gymnázium TřebíčGymnázium v Třebíči bylo založeno roku 1871.

Obchodní akademie a Hotelová škola Třebíč, Sirotčí

Obchodní akademie a Hotelová škola Třebíč

Střední škola stavební Třebíč, Kubišova 1214/9

Státní střední odborná škola zajišťující výuku čtyřletých oborů pozemní stavitelství, technická zařízení budov, ekonomika a řízení stavebnictví.


Vyhledávání

Hledat v 1425. obchodech v Třebíči a okolí dle názvu, adresy, IČ, telefonu, klíčových slov,...
Nenašli jste v databázi tu Vaši provozovnu? Tak jí přidejte.

Počasí

Počasí Třebíč - Slunečno.cz