Sport

Zábavní centrum DON, Modřínova

Zábavní centrum DON jsme uvedli do provozu v roce 1993. Díky usilovné práci našich zaměstnanců se podařilo vybudovat zařízení, které nabízí vše pro Váš volný čas a zábavu.

BOPO Factory Gym, Budischowského

otevřeno od 7.2.2015

Horácká Slavia Třebíč, Kateřiny z Valdštejna 1

Horácká Slavia vznikla v roce 1928. Během své existence mnohokrát změnila jméno. Do roku 1991 hráli třebíčští hokejisté pod hlavičkou TJ Třebíč. Poté se klub přejmenoval zpět na SK HS Třebíč.

Horácký fotbalový klub Třebíč, Janáčkovo stromořadí 158

Horácký fotbalový klub Třebíč vznikl v roce 2001 sloučením fotbalových klubů FC Slavia Třebíč a TJ BOPO Třebíč a považuje se tak za pokračovatele veškerého fotbalového dění v Třebíči od r. 1907. FC Slavia Třebíč se stala v r. 1992 pokračovatelem bohaté sportovní historie v městě a vycházela především z historie Dělnického sportovního klubu Třebíč, který byl založen v r. 1910, a z historie SK Horácká Slavia Třebíč, která vznikla v r. 1928, s vlastním fotbalovým hřištěm za třebíčskou nemocnicí na Radostíně. TJ BOPO Třebíč byl založen v r. 1936 pod názvem SK Borovina ve čtvrti Třebíč-Borovina, západomoravského střediska Baťovy obuvnické, punčochárenské a koželužské výroby. V poválečných letech byl SK Borovina přejmenován na Jiskru Třebíč a vr. 1968 na TJ BOPO Třebíč.

Oddíl Judo - TJ Spartak , Manž. Curieových 1112

V Třebíči funguje oddíl od roku 1965. Trénujeme každý den v týdnu, náš oddíl je rozdělen na tři skupiny podle stupně pokročilosti. Tělocvičnu máme na sportovní hale TJ Spartak Třebíč, manž. Curieových 1112.

NB studio, Křížkovského 659/23

Dámské wellness fitness studio:
- dámské fitness
- Vacushape, Vacutherm, Fiveriders, Flabélos, Power Plate, Body Roll, kruhový trénink
- výživové poradenství­, analýza těla IN BODY
- solárium, nástřikové opálení­ - kosmetika, IPL Exilite II - formování­ postavy, masáže

Cafe bar & bowling Znojemka, Chlumeckého

Přijďte prožít příjemný večer do nově otevřeného bowlingu v Třebíči. K dispozici u nás máte čtyři profesionální dráhy, příjemné posezení a několik LCD televizí. Nudit se nebudete! Při čekání na dráhu můžete využít hrací konzolu XBOX 360 s příslušenstvím Kinect (pohybový ovladač, videohru ovládáte vlastním tělem).

Octagon, Františka Hrubína

Botaska, Chmelova

Plavecká škola Třebíč, Mládežnická 1096

Hlavní posláním plavecké školy je poskytovat předplaveckou výuku, základní plaveckou výuku a zdokonalovací výuku pro žáky všech základních a mateřských škol regionu Třebíče.

Bowling KOULE, Míčová 1134

Budovu bowlingu jsme postavili v roce 2006, jako bowling s přilehlou pizzerií a zahrádkou. Naší nabídkou je čtyřdráhový profesionální bowling se speciální dětskou dráhou.Pizzérie s jídly se středomořským zaměřením a venkovní zahrádka s dětským hřištěm. Zahrádka je umístěna mezi bowling a tenisové kurty. Ze slunečné strany je kryta borovicemi a vytváří ideální oázu klidu na kraji sídliště.

K-sports.cz, U Kuchyňky 2/180

internetový obchod se sortimentem outdoor, kola, snowboardy a lyže.

Bílý králík Laguna, Mládežnická

AleaSport.cz, Kpt. Jaroše 1140

Prodejna BAUER, kpt. Jaroše 755/2

Prodejna hokejových potřeb.

Agility klub Třebíč , Sportovní

výcvik psů, kurzy poslušnosti a agility, školka pro štěňata

BADMINTON CLUB TŘEBÍČ, Hrotovická

Půjčovna raket, prodej kompletního vybavení. Posezení s obsluhou, firemní akce, narozeninové oslavy.

Snipers Třebíč, Na Kopcích

Florbalový klub sdružující 160 hráčů od elévů (8 let až po dospělné). Hrajeme oficiální ligové soutěže v kraji i celé ČR

Aikido club Třebíč,

Aikido je v Třebíči již od roku 1988, ikdyž začátky v této době nebyly zrovna jednoduché. Chyběl dostatek informací a tak si pár nadšenců z malého městečka muselo hledat tu svoji cestičku, kde se jen dalo. Jednu takovou cestičku ukazoval učitel z Francie p. Daniel Vailant, který se usídlil v Praze. Náš oddíl je po celou dobu své existence členem České federace aikido, jejimiž učiteli jsou v dnešní době například: Endo sensei, Franck Noel, Joel Roche a další. Pravidelně se zúčastňujeme seminářů s těmito učiteli a někteří z nás tráví každý rok 14 dní ve Francii u Francka Noela a intezivně cvičí to aikido. V rámci této organizace provádíme zkoušky na technické stupně a navíc prostřednictvím p. Noela provádíme i zkoušky v systému aikikai.

Sportisimo, Spojovací 1345

Nuclears baseball & softball team, Na Hvězdě

Začátky činnosti oddílu spadají na počátek 80. let, kdy parta vysokoškoláků z Třebíče studovala na Technice v Brně a v hodinách TV se seznámila se softbalem. V létě 1982 odjeli na dětský tábor do Opatova a s sebou vezli rukavice, pálku a míček. Když mi to poprvé půjčili, úplně jsem tomu propadl. Protože se od jara přihlásili do oblastního přeboru, tak jsem se stal jedním z hráčů.

Zdeněk Dobíšek, Lukov

Práce doma v oblasti wellness průmyslu. Naučte se vydělávat peníze jednoduše a efektivně prací na pc a volnou pracovní dobou. Práce doma je možnost být svým vlastním pánem a být nezávislý.Zajištěný podpůrný systém.

Fit Hany Bany, Velkomeziříčská

TOUR SPORT - SPORT 2000, Jejkovská brána 3

Kompletní sport, Ski a cykloservis

AIKIDO Club Spartak Třebíč, Manželů Curieových

Člen ČESKÉ ASOCIACE AIKIDO (ČAA), mezinárodně uznané v systému AIKIKAI - HOMBU DOJO EAF a IAF. Club s více než dvacetiletou tradicí cvičení aikido.

NORDBLANC S2000, Spojovací

HUSKY, Jihlavská brána

Fit Medica, s. r. o., Jelínkova 991

Provádíme liposukci problematických partií nejmodernějšími postupy. Jde vždy o neinvazivní, bezbolestnou, levnou a rychlou proceduru.

Sportz.cz, Růžičkova 370

SK FOTBALOVÁ ŠKOLA TŘEBÍČ, Vrchlického 990

Fotbalová škola Třebíč byla založena v roce 1998 Mgr. Alešem Křečkem, který zároveň vykonával funkci hlavního trenéra. Fotbalová škola se bezprostředně po svém vzniku stala členem ČSTV a ČMFS. Na základě současného členství ve Fotbalové asociaci České republiky (FAČR) vystupuje jako fotbalový klub, který registruje své hráče a hraje soutěžní utkání řízená FAČR.

Modern Hockey z.s. - Hokejové tréninky pro amatéry - hobbyhokej, Kateřiny z Valdštejna

Hokejové tréninky pro amatérské hráče. Vhodné pro naprosté začátečníky i zkušenější hráče. Pořádáme i vlastní hokejovou ligu, přátelské zápasy, speciální hokejové tréninky brankářů, individuální hodiny s trenérem na střelnici. Zvedneme Vaše hokejové dovednosti na jinou úroveň. Hobbyhokej kde se budete cítit jako profesionálové.

Auto klub elektrárna Dukovany v AČR, Hrotovická 1202

Náš autoklub je silné seskupení, sdružující značný počet výrazných individualit, ochotných věnovat svůj um, zkušenosti a dovednosti ve prospěch celku; je to základním předpokladem úspěšné existence takovéto organizace; - naše činnost má materiální a technické zázemí v původním zřizovateli Jaderné elektrárně Dukovany; - ekologickou bezpečnost akce HR zabezpečuje specializovaná profesionální ekologická firma LIMEK , vč. prohlídek trati před/po soutěži, kontrolního měření v terénu, odstranění následků případných havárií a vydání odborné zprávy o čistotě celé trati.

SKI-AREÁL BABY TŘEBÍČ, Švabinského

provoz dětského lyžařského vleku a dětské lyžařské školy

A-mania.cz, Mikuláškova 529/1

Sokol Třebíč, L. Pokorného

pro radost a pro zdraví

TJ karate Třebíč, Fugnerova 10

TJ karate Třebíč trénuje styl KARATE SHOTOKAN už 25 let. V současné době má klub 35 členů, o které se stará 1 šéftrenér klubu Zdeněk Vlček (I.DAN ). Rozsah působnosti TJ karate Třebíč sahá od přípravy předškolních cvičenců, přes kurzy Karate a sebeobrany všech věkových kategorií, technickou přípravu karate, sportovní činnost, ukázkové karate až po speciální kondiční bojové cvičení K-aerobik. Všichni členové klubu jsou rozděleni podle věku i technických stupňů, což umožňuje optimální tréninkovou skladbu pro dané tréninkové skupiny. Na trénincích působí vždy 1 trenér .

Vodní záchranná služba ČČK MS Třebíč, Polanka

Jsme organizace zabývající se bezpečností u bazénů, na přehradách i vodních tocích. Dále nabízíme kurzy a workshopy první pomoci, ukázky záchrany tonoucích, nízké lanové aktivity pro teambuildingové akce apod. Přidejte se k nám a navštivte nás na tréninku na bazénu Laguna.

TJ Spartak Třebíč - oddíl atletiky, manželů Curieových 1112

Historie oddílu je spojena s prvními atletickými závody, které v roce 1919 uspořádal v Třebíči studentský sportovní klub Achilles. V něm začínali pozdější českoslovenští reprezentanti bratři Strnišťové, Marie Vidláková, Lola Prokešová a Františka Vlachová.

Velosport Joch, Karlovo nám. 7/1

Středisko pohybu a zdraví, Fibichova 579/39

Provozujeme středisko se zaměřením na tanec a cvičení či rehabilitace. Poskytujeme poradenství ohledně výživy a pořádáme ozdravné pobyty i mimo ČR.

Bílý Králík Fitness club, Řípovska

SPMS PK Argus Poseidon Třebíč, Poušov 773

DECATHLON, Spojovací

Decathlon Sportovní vybavení, oblečení a obuv. 45 tisíc výrobků Decathlon určených na 75 sportů Vám doručíme až domů

Patří sem i vaše provozovna? Taky jí zaregistrujte! Zápis od 0 Kč

Vyhledávání

Hledat v 1428. obchodech v Třebíči a okolí dle názvu, adresy, IČ, telefonu, klíčových slov,...
Nenašli jste v databázi tu Vaši provozovnu? Tak jí přidejte.

Počasí

Počasí Třebíč - Slunečno.cz