Doména a portál na prodej - kontakt 777 691 655 - Doména a portál na prodej - kontakt 777 691 655 - Doména a portál na prodej - kontakt 777 691 655 - Doména a portál na prodej - kontakt 777 691 655

Sport

Horácký fotbalový klub Třebíč, Janáčkovo stromořadí 158

Horácký fotbalový klub Třebíč vznikl v roce 2001 sloučením fotbalových klubů FC Slavia Třebíč a TJ BOPO Třebíč a považuje se tak za pokračovatele veškerého fotbalového dění v Třebíči od r. 1907. FC Slavia Třebíč se stala v r. 1992 pokračovatelem bohaté sportovní historie v městě a vycházela především z historie Dělnického sportovního klubu Třebíč, který byl založen v r. 1910, a z historie SK Horácká Slavia Třebíč, která vznikla v r. 1928, s vlastním fotbalovým hřištěm za třebíčskou nemocnicí na Radostíně. TJ BOPO Třebíč byl založen v r. 1936 pod názvem SK Borovina ve čtvrti Třebíč-Borovina, západomoravského střediska Baťovy obuvnické, punčochárenské a koželužské výroby. V poválečných letech byl SK Borovina přejmenován na Jiskru Třebíč a vr. 1968 na TJ BOPO Třebíč.

Zábavní centrum DON, Modřínova

Zábavní centrum DON jsme uvedli do provozu v roce 1993. Díky usilovné práci našich zaměstnanců se podařilo vybudovat zařízení, které nabízí vše pro Váš volný čas a zábavu.

BOPO Factory Gym, Budischowského

otevřeno od 7.2.2015

Horácká Slavia Třebíč, Kateřiny z Valdštejna 1

Horácká Slavia vznikla v roce 1928. Během své existence mnohokrát změnila jméno. Do roku 1991 hráli třebíčští hokejisté pod hlavičkou TJ Třebíč. Poté se klub přejmenoval zpět na SK HS Třebíč.

Oddíl Judo - TJ Spartak , Manž. Curieových 1112

V Třebíči funguje oddíl od roku 1965. Trénujeme každý den v týdnu, náš oddíl je rozdělen na tři skupiny podle stupně pokročilosti. Tělocvičnu máme na sportovní hale TJ Spartak Třebíč, manž. Curieových 1112.

NB studio, Křížkovského 659/23

Dámské wellness fitness studio:
- dámské fitness
- Vacushape, Vacutherm, Fiveriders, Flabélos, Power Plate, Body Roll, kruhový trénink
- výživové poradenství­, analýza těla IN BODY
- solárium, nástřikové opálení­ - kosmetika, IPL Exilite II - formování­ postavy, masáže

Botaska, Chmelova

Cafe bar & bowling Znojemka, Chlumeckého

Přijďte prožít příjemný večer do nově otevřeného bowlingu v Třebíči. K dispozici u nás máte čtyři profesionální dráhy, příjemné posezení a několik LCD televizí. Nudit se nebudete! Při čekání na dráhu můžete využít hrací konzolu XBOX 360 s příslušenstvím Kinect (pohybový ovladač, videohru ovládáte vlastním tělem).

Octagon, Františka Hrubína

Bowling KOULE, Míčová 1134

Budovu bowlingu jsme postavili v roce 2006, jako bowling s přilehlou pizzerií a zahrádkou. Naší nabídkou je čtyřdráhový profesionální bowling se speciální dětskou dráhou.Pizzérie s jídly se středomořským zaměřením a venkovní zahrádka s dětským hřištěm. Zahrádka je umístěna mezi bowling a tenisové kurty. Ze slunečné strany je kryta borovicemi a vytváří ideální oázu klidu na kraji sídliště.

Plavecká škola Třebíč, Mládežnická 1096

Hlavní posláním plavecké školy je poskytovat předplaveckou výuku, základní plaveckou výuku a zdokonalovací výuku pro žáky všech základních a mateřských škol regionu Třebíče.

K-sports.cz, U Kuchyňky 2/180

internetový obchod se sortimentem outdoor, kola, snowboardy a lyže.

Bílý králík Laguna, Mládežnická

BADMINTON CLUB TŘEBÍČ, Hrotovická

Půjčovna raket, prodej kompletního vybavení. Posezení s obsluhou, firemní akce, narozeninové oslavy.

AleaSport.cz, Kpt. Jaroše 1140

Agility klub Třebíč , Sportovní

výcvik psů, kurzy poslušnosti a agility, školka pro štěňata

Sportisimo, Spojovací 1345

Prodejna BAUER, kpt. Jaroše 755/2

Prodejna hokejových potřeb.

Snipers Třebíč, Na Kopcích

Florbalový klub sdružující 160 hráčů od elévů (8 let až po dospělné). Hrajeme oficiální ligové soutěže v kraji i celé ČR

Aikido club Třebíč,

Aikido je v Třebíči již od roku 1988, ikdyž začátky v této době nebyly zrovna jednoduché. Chyběl dostatek informací a tak si pár nadšenců z malého městečka muselo hledat tu svoji cestičku, kde se jen dalo. Jednu takovou cestičku ukazoval učitel z Francie p. Daniel Vailant, který se usídlil v Praze. Náš oddíl je po celou dobu své existence členem České federace aikido, jejimiž učiteli jsou v dnešní době například: Endo sensei, Franck Noel, Joel Roche a další. Pravidelně se zúčastňujeme seminářů s těmito učiteli a někteří z nás tráví každý rok 14 dní ve Francii u Francka Noela a intezivně cvičí to aikido. V rámci této organizace provádíme zkoušky na technické stupně a navíc prostřednictvím p. Noela provádíme i zkoušky v systému aikikai.

TOUR SPORT - SPORT 2000, Jejkovská brána 3

Kompletní sport, Ski a cykloservis

Nuclears baseball & softball team, Na Hvězdě

Začátky činnosti oddílu spadají na počátek 80. let, kdy parta vysokoškoláků z Třebíče studovala na Technice v Brně a v hodinách TV se seznámila se softbalem. V létě 1982 odjeli na dětský tábor do Opatova a s sebou vezli rukavice, pálku a míček. Když mi to poprvé půjčili, úplně jsem tomu propadl. Protože se od jara přihlásili do oblastního přeboru, tak jsem se stal jedním z hráčů.

Fit Hany Bany, Velkomeziříčská

Zdeněk Dobíšek, Lukov

Práce doma v oblasti wellness průmyslu. Naučte se vydělávat peníze jednoduše a efektivně prací na pc a volnou pracovní dobou. Práce doma je možnost být svým vlastním pánem a být nezávislý.Zajištěný podpůrný systém.

HUSKY, Jihlavská brána

NORDBLANC S2000, Spojovací

AIKIDO Club Spartak Třebíč, Manželů Curieových

Člen ČESKÉ ASOCIACE AIKIDO (ČAA), mezinárodně uznané v systému AIKIKAI - HOMBU DOJO EAF a IAF. Club s více než dvacetiletou tradicí cvičení aikido.

SK FOTBALOVÁ ŠKOLA TŘEBÍČ, Vrchlického 990

Fotbalová škola Třebíč byla založena v roce 1998 Mgr. Alešem Křečkem, který zároveň vykonával funkci hlavního trenéra. Fotbalová škola se bezprostředně po svém vzniku stala členem ČSTV a ČMFS. Na základě současného členství ve Fotbalové asociaci České republiky (FAČR) vystupuje jako fotbalový klub, který registruje své hráče a hraje soutěžní utkání řízená FAČR.

Sportz.cz, Růžičkova 370

Fit Medica, s. r. o., Jelínkova 991

Provádíme liposukci problematických partií nejmodernějšími postupy. Jde vždy o neinvazivní, bezbolestnou, levnou a rychlou proceduru.

Modern Hockey z.s. - Hokejové tréninky pro amatéry - hobbyhokej, Kateřiny z Valdštejna

Hokejové tréninky pro amatérské hráče. Vhodné pro naprosté začátečníky i zkušenější hráče. Pořádáme i vlastní hokejovou ligu, přátelské zápasy, speciální hokejové tréninky brankářů, individuální hodiny s trenérem na střelnici. Zvedneme Vaše hokejové dovednosti na jinou úroveň. Hobbyhokej kde se budete cítit jako profesionálové.

Auto klub elektrárna Dukovany v AČR, Hrotovická 1202

Náš autoklub je silné seskupení, sdružující značný počet výrazných individualit, ochotných věnovat svůj um, zkušenosti a dovednosti ve prospěch celku; je to základním předpokladem úspěšné existence takovéto organizace; - naše činnost má materiální a technické zázemí v původním zřizovateli Jaderné elektrárně Dukovany; - ekologickou bezpečnost akce HR zabezpečuje specializovaná profesionální ekologická firma LIMEK , vč. prohlídek trati před/po soutěži, kontrolního měření v terénu, odstranění následků případných havárií a vydání odborné zprávy o čistotě celé trati.

A-mania.cz, Mikuláškova 529/1

SKI-AREÁL BABY TŘEBÍČ, Švabinského

provoz dětského lyžařského vleku a dětské lyžařské školy

Sokol Třebíč, L. Pokorného

pro radost a pro zdraví

TJ karate Třebíč, Fugnerova 10

TJ karate Třebíč trénuje styl KARATE SHOTOKAN už 25 let. V současné době má klub 35 členů, o které se stará 1 šéftrenér klubu Zdeněk Vlček (I.DAN ). Rozsah působnosti TJ karate Třebíč sahá od přípravy předškolních cvičenců, přes kurzy Karate a sebeobrany všech věkových kategorií, technickou přípravu karate, sportovní činnost, ukázkové karate až po speciální kondiční bojové cvičení K-aerobik. Všichni členové klubu jsou rozděleni podle věku i technických stupňů, což umožňuje optimální tréninkovou skladbu pro dané tréninkové skupiny. Na trénincích působí vždy 1 trenér .

TJ Spartak Třebíč - oddíl atletiky, manželů Curieových 1112

Historie oddílu je spojena s prvními atletickými závody, které v roce 1919 uspořádal v Třebíči studentský sportovní klub Achilles. V něm začínali pozdější českoslovenští reprezentanti bratři Strnišťové, Marie Vidláková, Lola Prokešová a Františka Vlachová.

Vodní záchranná služba ČČK MS Třebíč, Polanka

Jsme organizace zabývající se bezpečností u bazénů, na přehradách i vodních tocích. Dále nabízíme kurzy a workshopy první pomoci, ukázky záchrany tonoucích, nízké lanové aktivity pro teambuildingové akce apod. Přidejte se k nám a navštivte nás na tréninku na bazénu Laguna.

Středisko pohybu a zdraví, Fibichova 579/39

Provozujeme středisko se zaměřením na tanec a cvičení či rehabilitace. Poskytujeme poradenství ohledně výživy a pořádáme ozdravné pobyty i mimo ČR.

Velosport Joch, Karlovo nám. 7/1

Bílý Králík Fitness club, Řípovska

SPMS PK Argus Poseidon Třebíč, Poušov 773

DECATHLON, Spojovací

Decathlon Sportovní vybavení, oblečení a obuv. 45 tisíc výrobků Decathlon určených na 75 sportů Vám doručíme až domů

Patří sem i vaše provozovna? Taky jí zaregistrujte! Zápis od 0 Kč

Vyhledávání

Hledat v 1426. obchodech v Třebíči a okolí dle názvu, adresy, IČ, telefonu, klíčových slov,...
Nenašli jste v databázi tu Vaši provozovnu? Tak jí přidejte.

Počasí

Počasí Třebíč - Slunečno.cz