Doména a portál na prodej - kontakt 777 691 655 - Doména a portál na prodej - kontakt 777 691 655 - Doména a portál na prodej - kontakt 777 691 655 - Doména a portál na prodej - kontakt 777 691 655
< návrat zpět

Sportovní klub


Strana:  1 2   další »

Agility klub Třebíč , Sportovní

Agility klub Třebíč výcvik psů, kurzy poslušnosti a agility, školka pro štěňata

Horácká Slavia Třebíč, Kateřiny z Valdštejna 1

Horácká Slavia TřebíčHorácká Slavia vznikla v roce 1928. Během své existence mnohokrát změnila jméno. Do roku 1991 hráli třebíčští hokejisté pod hlavičkou TJ Třebíč. Poté se klub přejmenoval zpět na SK HS Třebíč.

Horácký fotbalový klub Třebíč, Janáčkovo stromořadí 158

Horácký fotbalový klub TřebíčHorácký fotbalový klub Třebíč vznikl v roce 2001 sloučením fotbalových klubů FC Slavia Třebíč a TJ BOPO Třebíč a považuje se tak za pokračovatele veškerého fotbalového dění v Třebíči od r. 1907. FC Slavia Třebíč se stala v r. 1992 pokračovatelem bohaté sportovní historie v městě a vycházela především z historie Dělnického sportovního klubu Třebíč, který byl založen v r. 1910, a z historie SK Horácká Slavia Třebíč, která vznikla v r. 1928, s vlastním fotbalovým hřištěm za třebíčskou nemocnicí na Radostíně. TJ BOPO Třebíč byl založen v r. 1936 pod názvem SK Borovina ve čtvrti Třebíč-Borovina, západomoravského střediska Baťovy obuvnické, punčochárenské a koželužské výroby. V poválečných letech byl SK Borovina přejmenován na Jiskru Třebíč a vr. 1968 na TJ BOPO Třebíč.

Oddíl Judo - TJ Spartak , Manž. Curieových 1112

Oddíl Judo - TJ Spartak V Třebíči funguje oddíl od roku 1965. Trénujeme každý den v týdnu, náš oddíl je rozdělen na tři skupiny podle stupně pokročilosti. Tělocvičnu máme na sportovní hale TJ Spartak Třebíč, manž. Curieových 1112.

Vodní záchranná služba ČČK MS Třebíč, Polanka

Vodní záchranná služba ČČK MS TřebíčJsme organizace zabývající se bezpečností u bazénů, na přehradách i vodních tocích. Dále nabízíme kurzy a workshopy první pomoci, ukázky záchrany tonoucích, nízké lanové aktivity pro teambuildingové akce apod. Přidejte se k nám a navštivte nás na tréninku na bazénu Laguna.

Modern Hockey z.s. - Hokejové tréninky pro amatéry - hobbyhokej, Kateřiny z Valdštejna

Hokejové tréninky pro amatérské hráče. Vhodné pro naprosté začátečníky i zkušenější hráče. Pořádáme i vlastní hokejovou ligu, přátelské zápasy, speciální hokejové tréninky brankářů, individuální hodiny s trenérem na střelnici. Zvedneme Vaše hokejové dovednosti na jinou úroveň. Hobbyhokej kde se budete cítit jako profesionálové.

AIKIDO Club Spartak Třebíč, Manželů Curieových

Člen ČESKÉ ASOCIACE AIKIDO (ČAA), mezinárodně uznané v systému AIKIKAI - HOMBU DOJO EAF a IAF. Club s více než dvacetiletou tradicí cvičení aikido.

Aikido club Třebíč,

Aikido je v Třebíči již od roku 1988, ikdyž začátky v této době nebyly zrovna jednoduché. Chyběl dostatek informací a tak si pár nadšenců z malého městečka muselo hledat tu svoji cestičku, kde se jen dalo. Jednu takovou cestičku ukazoval učitel z Francie p. Daniel Vailant, který se usídlil v Praze. Náš oddíl je po celou dobu své existence členem České federace aikido, jejimiž učiteli jsou v dnešní době například: Endo sensei, Franck Noel, Joel Roche a další. Pravidelně se zúčastňujeme seminářů s těmito učiteli a někteří z nás tráví každý rok 14 dní ve Francii u Francka Noela a intezivně cvičí to aikido. V rámci této organizace provádíme zkoušky na technické stupně a navíc prostřednictvím p. Noela provádíme i zkoušky v systému aikikai.

Auto klub elektrárna Dukovany v AČR, Hrotovická 1202

Náš autoklub je silné seskupení, sdružující značný počet výrazných individualit, ochotných věnovat svůj um, zkušenosti a dovednosti ve prospěch celku; je to základním předpokladem úspěšné existence takovéto organizace; - naše činnost má materiální a technické zázemí v původním zřizovateli Jaderné elektrárně Dukovany; - ekologickou bezpečnost akce HR zabezpečuje specializovaná profesionální ekologická firma LIMEK , vč. prohlídek trati před/po soutěži, kontrolního měření v terénu, odstranění následků případných havárií a vydání odborné zprávy o čistotě celé trati.

BADMINTON CLUB TŘEBÍČ, Hrotovická

Půjčovna raket, prodej kompletního vybavení. Posezení s obsluhou, firemní akce, narozeninové oslavy.

Nuclears baseball & softball team, Na Hvězdě

Nuclears baseball & softball teamZačátky činnosti oddílu spadají na počátek 80. let, kdy parta vysokoškoláků z Třebíče studovala na Technice v Brně a v hodinách TV se seznámila se softbalem. V létě 1982 odjeli na dětský tábor do Opatova a s sebou vezli rukavice, pálku a míček. Když mi to poprvé půjčili, úplně jsem tomu propadl. Protože se od jara přihlásili do oblastního přeboru, tak jsem se stal jedním z hráčů.

Plavecká škola Třebíč, Mládežnická 1096

Hlavní posláním plavecké školy je poskytovat předplaveckou výuku, základní plaveckou výuku a zdokonalovací výuku pro žáky všech základních a mateřských škol regionu Třebíče.

SK FOTBALOVÁ ŠKOLA TŘEBÍČ, Vrchlického 990

Fotbalová škola Třebíč byla založena v roce 1998 Mgr. Alešem Křečkem, který zároveň vykonával funkci hlavního trenéra. Fotbalová škola se bezprostředně po svém vzniku stala členem ČSTV a ČMFS. Na základě současného členství ve Fotbalové asociaci České republiky (FAČR) vystupuje jako fotbalový klub, který registruje své hráče a hraje soutěžní utkání řízená FAČR.

SKI-AREÁL BABY TŘEBÍČ, Švabinského

provoz dětského lyžařského vleku a dětské lyžařské školy

Snipers Třebíč, Na Kopcích

Florbalový klub sdružující 160 hráčů od elévů (8 let až po dospělné). Hrajeme oficiální ligové soutěže v kraji i celé ČR


Strana:  1 2   další »

Vyhledávání

Hledat v 1425. obchodech v Třebíči a okolí dle názvu, adresy, IČ, telefonu, klíčových slov,...
Nenašli jste v databázi tu Vaši provozovnu? Tak jí přidejte.

Počasí

Počasí Třebíč - Slunečno.cz