< návrat zpět

Volební okrsky

Číslo
okrsku
spádová oblastVolební místnost
1.Aug. Kratochvíla (bez 476-477), Bartošova, Eliášova, Jelínkova, Mezníkova, Mládežnická, Náhorní, Polní, Trnavská, U Studánky, Velkomeziříčská - od bývalé Dřevony (mimo 481-485), ViktorinovaKlub Hájek, Mládežnická 229
2.Obránců míruMateřská škola Obránců míru 491/51
3.Boženy Němcové, Branka, Cyrilometodějská, Cyrilova, Hlavova, Hybešova, Křížová, Nad Babou,Otmarova, Pod Hrádkem, Smila Osovského, Soukenická, Tkalcovská, Velkomeziříčská (po bývalou Dřevonu), Wolkerova, Zdislavina, Zvěřinova Katolické gymnázium Otmarova 30/22
4.Brněnská, Cihlářská, Na Spravedlnosti, Novodvorská, Ptáčovský žleb, Rafaelova Základní škola, Benešova 585
5.Čajkovského, Kyjevská, Maxima Gorkého, Školní, Tolstého Základní škola, Benešova 585
6.Benešova (mimo 471-475), C. Boudy, Mikuláškova, Moskevská, Velkomeziříčská (481-485) Základní škola, Benešova 585
7.Aug. Kratochvíla (476-477), Benešova (471-475), Modřínová, Myslbekova, Na Kopcích, Velkomeziříčská (299, 300, 310-313) Městská knihovna, Modřínová 595/9
8.Fr. Hrubína, Na Svahu Základní škola, Kpt. Jaroše 836/1
9.Kpt. Jaroše, M. Majerové Základní škola, Kpt. Jaroše 836/1
10. Gen. Svobody (bodové domy č. 629/15,637/17,636/19,623/21), I. Olbrachta, Jar. Haška Základní škola, Kpt. Jaroše 836/1
11.Dukovanská, Energetiků, Mírová Střední průmyslová škola, Manž. Curieových 734
12.Dr. Holubce, Jana Skácela, Jar. Heyrovského, Kaňákova, Ladislava Nováka, Manž. Curieových, Míčova, Palatova, Růžičkova, VítkovaStřední průmyslová škola, Manž. Curieových 734
13. Gen. Fanty, Gen. Sochora, Gen. Svobody (bez bodových domů), Kpt. Nálepky, Krajinova, Švecova Základní škola, Kpt. Jaroše 836/1
14.Bedřicha Václavka, Dr. Ant. Hobzy, Hadlíz, Hasskova, Jejkovská brána, Jihlavská brána, Karlovo nám., Komenského nám., Kotlářská, Martinské nám., Masarykovo nám., Mlýnská, Na Potoce, Pod Strážnou horou, Polanka, Poušov, Přerovského, Soukopova, V. Nezvala MKS FÓRUM, Masarykovo nám. 12
15.Bráfova tř., Dvořeckého, Eliščina, Fügnerova, Gorazdovo nám., Heliadova, Husova, Chlumeckého,Chmelova, Janáčkovo stromořadí, Janouškova, Jungmannova, Kateřiny z Valdštejna, Kofránkova,Kostnická, Langfortova, Litoltova, Máchalova, Nádražní, nemocnice, Oldřichova, Purkyňovo nám.,Ruská (pod přejezdem), Sadová, Sirotčí, Sokolská, Sportovní, Střelkova, Ztracená Obchodní akademie Dr. A. Bráfa a jazyková škola, Bráfova třída 180/9
16.Bezručova, Čelakovského, Dobrovského, Křížkovského, Kubešova, Nikodémova, Sušilova, Šafaříkova, Zahradníčkova Střední škola řemesel, Demlova 890
17.Arbesova, Dreuschuchova, Hladíkova, Jiráskova, Karoliny Světlé, Pod Vodojemem, Ruská (nad tratí), Schöllhornova, Sv. Čecha, Štefánikova, Švabinského, Václavské nám., Zborovská Základní škola Horka-Domky, Václavské nám. 44/12
18.Demlova, Znojemská (984-987) , Demlova 890
19.Družstevní, Vltavínská Základní škola Horka-Domky, Václavské nám. 44/12
20.Čeloudova, Hartmannova Střední škola stavební, Kubišova 1214/9
21.Kubišova, Okrajová, Znojemská (od Kosmákovy) Střední škola stavební, Kubišova 1214/9
22.Březinova, Hálkova, Hrotovická, Kosmákova, Mrštíkova, Nerudova, Riegrova, Sedlákova, Stavební, Úvoz, Vaňkovo nám., Znojemská (po Kosmákovu) Stavební bytové družstvo, Nerudova 1190/3
23.9. května, Blahoslavova, Havlíčkovo nábřeží, Horní, L. Pokorného, Nad Zámkem, Na Kopečku, Na Úbočí, Na Vyhlídce, Na Výsluní, Opuštěná, Pod Nivou, Pod Podloubím, Pod Zámkem, Pomezní,Skalní, Stará, Stinná, Strmá, Subakova, Tiché náměstí, Týnská (po Hanělovu), U Barborky, Úzká,V Mezírce, Zadní, Zámek, Žerotínovo nám. , 9. května 3
24.Ant. Dvořáka, Bedřicha Smetany, Dukelská, Hanělova, Hilbertova, Hrádek, Krátká, Luční, Palackého,Sokolovská, Týnská (od Hanělovy), U Kuchyňky, Zahradní Základní škola, Týnská 821/8
25.Dr. Suzy, Jasanová, Javorová, Kaštanová, Lesní, Lípová, Na Kocandě, Račerovická, U Obůrky, ZaPlovárnou, Zámecká Mateřská škola Nehradov, U Obůrky 703/3
26.Bažantnice, Divišova, Horácká, Kmochova, K Sokolí, Na Příkopech, Nová, Přibyslavická, Slunná, Tylova, U Kaple, Žižkova VOŠ a Střední škola veterinární, Žižkova 505
27.Budíkovická, Jar. Ježka, Jindřichova, Josefa Suka, Koutkova, Lavického, M. Horákové, Na Klinkách, Na Nivkách, Palachova, Táborská, Uličného Dům s pečovatelskou službou, Koutkova 213
28.Alšova, Bartuškova (rod. domky), Bisattova, Bohunčina, Doleželova, Dvorského, Esperantistů,Hlavinkova, Holasova, Kanciborek, Klimentova, Kollárova, Krajíčkova, Křižíkova, Mánesova, Na Strži,Na Špitálce, Nad Lesem, Pražská, Rypáčkova, Sucheniova, U Kříže, U Větrníku, Vančurova, Zavřelova Základní škola, Bartuškova 700/20
29.Bartuškova (bez RD), Dělnické nám., Lidická, Spojenců (617-620, 641-644) Základní škola, Bartuškova 700/20
30.Budischowského, Horova, Chelčického, Revoluční, Řípovská, Seifertova, Spojenců (bez 617-620, 641-644), T. Bati, ZámečekZákladní škola, Bartuškova 700/20
31.Erbenova, Fibichova, Hájenky, Koželužská, Okružní, V Loučkách, Vrchlického IMPULS, Okružní 935
32.Zahraničního odboje IMPULS, Okružní 935
33.Řípov , Řípov 45
34.Budíkovicekulturní dům
35.Sokolímístnost SDH
36.Račerovicekulturní dům
37.Pocoucovkulturní dům
38.Ptáčovkulturní dům
39.Slavicekulturní dům

Vyhledávání

Hledat v 1427. obchodech v Třebíči a okolí dle názvu, adresy, IČ, telefonu, klíčových slov,...
Nenašli jste v databázi tu Vaši provozovnu? Tak jí přidejte.

Počasí

Počasí Třebíč - Slunečno.cz
TaxiTřebíč.cz I SEO webu sledují SEO nástroje.cz