Doména a portál na prodej - kontakt 777 691 655 - Doména a portál na prodej - kontakt 777 691 655 - Doména a portál na prodej - kontakt 777 691 655 - Doména a portál na prodej - kontakt 777 691 655
< návrat zpět

Zabezpečovací systémy

Zabezpečovací systémy

TIPA Telekom plus a.s., Hrotovická

TIPA Telekom plus a.s.Elektromontážní společnost se zaměřením na průmyslovou bezpečnost (zabezpečovací a požární systémy), telekomunikační a výpočetní techniku včetně aktivních prvků informačních technologií a komplexní slaboproudé i silnoproudé dodávky pro stavebnictví a průmysl. Zajišťujeme také záruční a pozáruční servis, kontrolní a revizní činnost. Mezi naše portfolio služeb patří také zabezpečení soukromých domů, bytů, sídel společnosti včetně instalace tzv. „inteligentního řízení“.

EVOtech, Velkomeziříčská 640/45

VARIANT plus, U Obůrky 823/5

EVOtech s.r.o., Janouškova 207/8

GPS monitoring pro vozidla, stroje, bagry. Sledování a měření spotřeby paliva. Monitoring hladiny PHM pro stavební stroje, traktory, kamiony, nákladní a kolejová vozidla. Vývoj software, ECO tuning, snížení spotřeby paliva, zvýšení výkonu motoru.

KELCOM International Třebíč, s.r.o., Hrotovická 160

Nabízíme elektronické zabezpečovací a komunikační systémy. Zajišťujeme instalaci, záruční i pozáruční servis, kontroly a revizní prohlídky.

AssiDu s.r.o., Manželů Curieových 657

Zabezpečení objektů proti vloupání. Elektrická zabezpečovací signalizace. Alarmy. Kamerové systémy za velmi zajímavé ceny. Elektrická požární signalizace. Nejlevnější v regionu. Specializace na komplexní zabezpečení FVE (slunečních, fotovoltaických elektráren)


Vyhledávání

Hledat v 1425. obchodech v Třebíči a okolí dle názvu, adresy, IČ, telefonu, klíčových slov,...
Nenašli jste v databázi tu Vaši provozovnu? Tak jí přidejte.

Počasí

Počasí Třebíč - Slunečno.cz