Zprávy z Třebíče

Město Třebíč

 • Darovat krev je nesobecký čin, který zachraňuje životy
  Ve čtvrtek 13. června se v Malovaném domě konalo oceňování bezpříspěvkových dárců krve. Poděkovat dárcům za jejich pravidelnou odvahu přišli vedle zástupkyně Českého červeného kříže Hany Fukalové, také zástupci města místostarostové Miloš Hrůza a Vladimír Malý, náměstkyně ředitelky třebíčské nemocnice Alena Hošková a vedoucí odběrového střediska v Třebíči Petra Moravcová.
 • V Kočičině jsou nové povrchy
  Od půlky dubna se řidiči, chodci i místní obyvatelé ve Zdislavině ulici potýkali s dopravním omezením. Město zde opravovalo povrch silnice včetně nábřežní zdi. Od pátku 14. června je Kočičina bez omezení.
 • Kam v Třebíči o víkendu a následující týden
  14. - 16. 6. Třebíč Open 14. 6. Letní koncert v synagoze 14.6. starosta Josef Vaněk 15. 6. Den otevřených dvěří a Dětský den Fraenkische - Okříšky 15. 6. Motus In flagranti 15. 6. Slavnosti růžového vína 17. 6. Bez kvaltu k Baltu 18. 6. Taneční show M-style 19. 6. Zahradní slavnost na chráněném bydlení 19. 6. Pardál 20. 6. Fahro western pop 21. 6. Katie 21.6. rozeznělá, roztančená Třebíč
 • Územní studie Krahulov - Lokalita "Záhumenice"
 • Krahulov

Třebíčský deník

Horácké noviny

 • Třetí ročník mezinárodního turnaje Třebíč open dnes startuje

  Třebíčsko (art) - Deset fotbalových hřišť v Třebíči a okolí, přes 2000 dětí, tisíce rodičů, totálně vyprodané ubytovací kapacity nejen v Třebíči, poznávání místních krás a hlavně skvělé týmy z několika zemí včetně evropských gigantů. To je Třebíč Open 2019, třetí ročník úspěšné tradice, kterou založili lidé z Fotbalové školy Třebíč v roce 2017, a která se stala velmi brzy vyhledávanou a respektovanou destinací mnoha kvalitních týmů.
 • Čertkové Černoch v ledovně

  TŘEBÍČ (ap) - Ledovna v bývalém zámeckém statku nad bazilikou sv. Prokopa v Třebíči se stala neobvyklou výstavní síní, kde byla zahájena výstava soch znojemské sochařky Hany Čertkové, která se věnuje přednostně figurálnímu sochařství a řezbářství, ale třeba i práci se sklem.
 • Uvažují o náhradě sokolovny

  JAROMĚŘICE NAD ROKYTNOU (ap) - Firmu pro zpracování návrhu strategického plánu rozvoje města už vybralo vedení jaroměřické radnice. Zbývá ještě vybrat i úředníka, který by všechny zamýšlené akce zúřadoval.
 • Stavba roku stojí v Třebíči

  LEDEČ NAD SÁZAVOU (red) - Slavnostní vyhlášení sedmnáctého ročníku soutěže Stavba roku Kraje Vysočiny se konalo 10. června 2019 v multifunkčním sále Gymnázia, SOŠ a VOŠ Ledeč nad Sázavou. Stavbou roku se rozhodnutím poroty stala výstavba pavilonu B Střední průmyslové školy Třebíč, jejímž investorem byl Kraj Vysočina.
 • Okříšky a Vladislav, toť cíle prezidenta
  TŘEBÍČSKO (pch) - Pravidelná červnová návštěva prezidenta České republiky Miloše Zemana v Kraji Vysočina se blíží mílovými kroky. Ani letos se jeho kroky nevyhnou našemu okresu. Do našeho regionu zavítá i první dáma Ivana Zemanová, která bude mít při návštěvě individuální program.


Povodně 2013

Povodně 2013, řeka Jihlava v Třebíči

Vodojem

Vyhledávání

Hledat v 1428. obchodech v Třebíči a okolí dle názvu, adresy, IČ, telefonu, klíčových slov,...
Nenašli jste v databázi tu Vaši provozovnu? Tak jí přidejte.

Počasí

Počasí Třebíč - Slunečno.cz