Zprávy z Třebíče

Město Třebíč

Třebíčský deník

 • Navzdory dešti se u třebíčské zdi sešly desítky sprejerů
  Třebíč - V sobotu se v Třebíči setkaly desítky sprejerů při desátém ročníku akce Graffiti Rock Jam. Své výtvory umělci stříkali na desítky metrů dlouhou betonovou zeď, lemující První brněnskou strojírnu.
 • OBRAZEM: Brtničtí poutníci došli do Santiaga de Compostela
  Brtnice - Odkud jsi? Tuto otázku na té cestě uslyšíte velmi často. A odpovědi se různí. Ze Španělska. Z USA. Z Francie. Z Filipín. Ze Švýcarska. A mnoha a mnoha dalších zemí. A občas také zazní: Z České republiky. I am from the Czech Republic. Soy de la República Checa. Ale ať už je odpověď jakákoli, vždy na ni uslyšíte kouzelnou formulku: „Buen camino!“ „Buen camino!“
 • Jestli se nestihne včas opravit hlavní bazén na Polance, bude muset areál zavřít
  Třebíč – Unikátní plavecký areál pro letní oddych v údolí řeky Jihlavy. To je třebíčská Polanka. V poslední době se ukazuje, že pokud město zavčas nezainvestuje do generální opravy hlavního padesátimetrového bazénu, bude Polanka na zavření. Jedná se o investici v desítkách milionů korun.
 • Víkend nabízí zábavu pro děti i pro nejstarší z nás
  Třebíč - Víkend se tentokrát ponese ve znamení tematických akcí, to ale neznamená, že nebude o zábavu postaráno. Pobavit se mohou nejmenší děti i ti nejstarší z nás.
 • Sprejeři si dají sraz, na zeď pod PBS v Třebíči přibudou nová graffiti
  Třebíč – Bude to barevná a veselá akce. V sobotu se v Třebíči uskuteční desátý Graffiti Rock Jam. Místem konání je dlouhá betonová zeď, lemující První brněnskou strojírnu, dobře viditelná ze silnice i železniční tratě směr Brno.

Horácké noviny

 • Kladno přišlo o neporazitelnost

  Třebíč - Hokejová Horácká Slavia si do prvoligové tabulky připsala první dva body za výhru v prodloužení. O ty jako první tým nové sezóny obrala kladenské Rytíře, kteří byli do středečního čtvrtého kola soutěže stoprocentní. Jágrův tým přijel do Třebíče bez zraněného Matěje Pekra, Třebíčští zase nemohli nasadit obránce Tomáše Kalába, kterého ze hry vyřadily žaludeční potíže.
 • Vandalismus jako forma umění

  NOVÉ SYROVICE - Nepamátná tabule Johana Georga Grasela na vás vykoukne v lese jak zjevení. Hned na první dojem vás napadne, že zde měli dostaveníčko sprejeři. A nebudete tak daleko od pravdy. O umění se doopravdy jedná.
 • Ve firmě NUVIA se našly drogy, kly i samopaly

  Třebíč (aa) - Doslova semeništěm všech nepravostí tohoto světa se ukázala být třebíčská firma NUVIA. Při zátahu nejrůznějších ozbrojených složek České republiky - armády, policie i celní správy se ukázalo, že v areálu této společnosti se nacházejí nejen měkké a tvrdé drogy. Služební psi v továrně na Hrotovické ulici vyčenichali i pašovaný tabák, ukryté zbraně, ze kterých se ještě nedávno střílelo, výbušniny, nosorožčí rohy, sloní kly a dokonce i kůže vzácných antilop!
 • Číňané představili svůj

  TŘEBÍČ (ap) - "Přeprava velkých zařízení do Dukovan je pro nás velká výzva. Například parogenerátor překračuje vaše silniční limity, a proto ho budeme potřebovat rozdělit na části. Máme na to speciální řešení, ale potřebujeme, aby místní úřady investovaly do infrastruktury, budete muset zdokonalit vaše silnice," pravil v v třebíčském hotelu Atom zástupce čínské nukleární společnosti, pan Li Mi.
 • Ukradl dětský časopis, policie ho chytila
  TŘEBÍČ (pch) - Policie dopadla muže, který vykradl trafiku na Demlově ulici v Třebíči. K případu došlo v neděli 17. září, kdy policie dostala hlášku, že kolem novinového stánku na Demlově ulici se pohybuje podezřelý muž. Na místo ihned vyjela policejní hlídka.


Povodně 2013

Povodně 2013, řeka Jihlava v Třebíči

Vodojem

Vyhledávání

Hledat v 1427. obchodech v Třebíči a okolí dle názvu, adresy, IČ, telefonu, klíčových slov,...
Nenašli jste v databázi tu Vaši provozovnu? Tak jí přidejte.

Počasí

Počasí Třebíč - Slunečno.cz
TaxiTřebíč.cz I SEO webu sledují SEO nástroje.cz