Zprávy z Třebíče

Město Třebíč

 • Zasedání zastupitelstva
  Ve čtvrtek 13. prosince 2018 se bude konat zasedání Zastupitelstva města Třebíče. Zasedání se koná v budově městského úřadu na Masarykově náměstí v místnosti č. A 043. Začátek je v 16 hodin.
 • Digitální technická mapa města
 • Aktuality městské policie
  Zprávy ze služby strážníků městské policie v Třebíči, v období 3. - 10. prosince.
 • Být vidět je důležité
  Ve středu 12. prosince odpoledne proběhne preventivní akce v centru města Třebíče, kterou realizuje městská policie ve spolupráci s BESIPem.
 • Letošní květinová soutěž má vítěze
  Vyhlášení výsledků a předání odměn letošního 22. ročníku tradiční květinové soutěže proběhlo v pondělí 3. prosince 2018 za účasti soutěžících, členů hodnotící komise a radního Milana Zeiberta.

Třebíčský deník

Horácké noviny

 • Tobiáš Dvorský dosáhl v anketě Atlet Třebíče cenného hattricku

  Třebíč (spatr) - Že se dá i v atletice docílit hattricku, předvedl při vyhlašování výsledků 25. ročníku ankety Atlet Třebíče v klubu Hájek vícebojař Tobiáš Dvorský. Dvě zlaté a jedná stříbrná z mistrovství republiky, ale také zraněním pokažená účast na ME do sedmnácti let rozhodly, že svěřenec Jiřího Klinera vyhrál anketu potřetí za sebou. Za čtvrt století její existence má více prvenství jen Jiří Sýkora, který zvítězil v letech 2011 - 2014, nikdo jiný včetně hvězd jako byli Petr Svoboda, Jiří Kliner, Jaroslav Růža, Petr Daněček, Martin Hošek, Josef Rygl či Lucie Sichertová nevyhrál víckrát než dvakrát.
 • Ranní v Galerii U Betlémské kaple
  Praha/Nehradov (ap) - V Galeriii U Betlémské kaple na Betlémském náměstí v Praze byla ve středu 13. prosince zahájena výstava převážně akvarelů, kreseb a grafiky bratrů Michala a Emanuela Ranných.
 • Nová kniha mapuje historii města

  TŘEBÍČ (mach) - Historik Rudolf Fišer ve spolupráci s městským kulturním střediskem vydal v pořadí již třetí knihu. Nový titul s názvem Třebíč: Paměť kláštera a města svým grafickým zpracováním navazuje na předchozí dvě knihy, v nichž autor zmapoval historii židovských domů a příběhy třebíčských familiantů.
 • Advent láká na spoustu akcí

  LIPNÍK (pch) - Do Vánoc už zbývá opravdu jen pár dní a za sebou máme druhý adventní víkend. I ten byl doslova nabitý akcemi od těch nejmenších vesniček až po města. Některé z těchto akcí jsme zachytili naším redakčním fotoaparátem, jako třeba v Lipníku (na snímku). Více se o druhém adventním víkendu dočtete na stranách 6,8 a 9. Foto HoN: Arnošt Pacola
 • Černou sérii uťali hokejisté v Ústí

  Ústí nad Labem (mm) - Sérii čtyř porážek ukončili hokejisté Horácké Slavie Třebíč ve středečním 31. kole první ligy v Ústí nad Labem. V sotva průměrném duelu porazili domácí Lvy 2:0.


Povodně 2013

Povodně 2013, řeka Jihlava v Třebíči

Vodojem

Vyhledávání

Hledat v 1429. obchodech v Třebíči a okolí dle názvu, adresy, IČ, telefonu, klíčových slov,...
Nenašli jste v databázi tu Vaši provozovnu? Tak jí přidejte.

Počasí

Počasí Třebíč - Slunečno.cz