Doména a portál na prodej - kontakt 777 691 655 - Doména a portál na prodej - kontakt 777 691 655 - Doména a portál na prodej - kontakt 777 691 655 - Doména a portál na prodej - kontakt 777 691 655

Zprávy z Třebíče

Město Třebíč

 • Vyhlášky a nařízení vydané v roce 2020
 • Revitalizace Karlova náměstí
  Centrum města Třebíče čekají v příštích měsících velké změny. Na řadu přichází dlouho očekáváná revitalizace Karlova náměstí. Celá stavba je rozplánovaná do 26 měsíců. aktuálně probíhá veřejná soutěž o zhotovitele zakázky a v případě, že soutěž proběhne bez problémů, letos v září začnou stavební práce.
 • Kam v Třebíči o víkendu a následující týden
  Třebíčské kulturní léto 3. 7. Cembalový koncert 3. 7. Noční prohlídky Zámku Dukovany 3. - 4. 7. Retro weekend 4. 7. Svatoprokopská pouť 4. 7. Bee band 4. 7. Pohádkové odpoledne 4. 7. Moshovačka na Béčku 5. 7. Baseball Extraliga 2020 10. 7. Harlej 10. 7. Václav Koubek 12. 7. Buď fér Letní kino 2020 Věž červenec Vodojem červenec Turistický vláček
 • Revitalizace Karlova náměstí: uzavírky - centrum města
  Od 27. června do 20. listopadu letošního roku budou v centru města probíhat práce na obnově sítí vysokého a nízkého napětí, související s revitalizací Karlova náměstí v Třebíči.
 • Další stavební práce v červenci omezí dopravu
  Odbor dopravy a komunálních služeb informuje o dopravních omezeních v Třebíči, z důvodu různých stavebních a výkopových prací.

Třebíčský deník

 • Cena za skutek roku míří do Okříšek
  Vítězkou krajské ankety Skutek roku se stala Romana Novotná z Okříšek. Za organizování Tříkrálové sbírky v městysi obdržela kovanou plastiku, diplom a šek na dvacet tisíc korun.  Cenu jí přijel předat krajský radní Martin Hyský. 
 • Nadřeli se, ale stálo to zato. V Hroznatíně si sami postavili kulturní dům
  Malá ves na Třebíčsku dokázala velkou věc. V Hroznatíně, kde žije jen okolo stovky obyvatel, si lidé z velké části sami za rok postavili kulturní dům. Dřeli na brigádách bez nároku na odměnu, jen aby se měli kde scházet.
 • Chodníky v Náměšti ošetřují toxickým postřikem. Lidé se bojí o mazlíčky
  Vlnu nevole a velkou diskuzi na sociálních sítích před nedávnem vyvolala zpráva jedné z obyvatelek v Náměšti, že zdejší služby města hubily plevel Roundupem. Žádají, aby jim termíny čištění oznamovaly předem. Podle vedení města šlo o omyl.  
 • Místo Chorvatska Dalešice, o to víc hříchů. Policie na přehradě dohlíží častěji
  /FOTOGALERIE/ Kontroly a zase kontroly. To čeká všechny, kteří se chystají ve volných chvílích na Dalešickou přehradu. Jedna kontrolní série se uskutečnila o prvním prázdninovém prodlouženém víkendu. „Byla hlavně preventivní, bude se opakovat a má název Bezpečně u vody,“ uvedla krajská policejní mluvčí na Vysočině Dana Čírtková.  
 • Plyn, balkony, letní kino. Řidiči kvůli opravám v Třebíči někde neprojedou
  V Třebíči začnou další dopravní omezení. Způsobí je rekonstrukce plynu, teplovodu či zábor pro letní kino. „V ulicích Ruská, Arbesova, Hladíkova, Jiráskova a Pod Vodojemem budou v termínu od 7. července do 31. října výkopové a stavební práce při rekonstrukci plynu. Bude se tam dělat vždy od pondělí do pátku od sedmi ráno do šesti večer,“ uvedla třebíčská mluvčí Irini Martakidisová.

Horácké noviny


  Povodně 2013

  Povodně 2013, řeka Jihlava v Třebíči

  Vodojem

  Vyhledávání

  Hledat v 1425. obchodech v Třebíči a okolí dle názvu, adresy, IČ, telefonu, klíčových slov,...
  Nenašli jste v databázi tu Vaši provozovnu? Tak jí přidejte.

  Počasí

  Počasí Třebíč - Slunečno.cz