Doména a portál na prodej - kontakt 777 691 655 - Doména a portál na prodej - kontakt 777 691 655 - Doména a portál na prodej - kontakt 777 691 655 - Doména a portál na prodej - kontakt 777 691 655

Zprávy z Třebíče

Město Třebíč

 • FOTOREPORTÁŽ: Mikulášská nadílka
  Ani letos nebyly děti ochuzené o Mikulášskou nadílku. Konala se ve čtvrtek 5. prosince na Karlově náměstí, od 16:30 hodin. Děti, které řekly básničku nebo zazpívaly písničku, dostaly od Mikuláše balíček se sladkostmi. Kromě nadílky zahrál Mikuláš se svým doprovodem také krátké představení – pohádku Mikuláš ztratil plášť.
 • Kam v Třebíči o víkendu a následující týden
  6. 12. křest knihy Miroslavy Čermákové 7. 12. Čertovské ceremoniály 7. 12. Mňága a Žďorp 8. 12. Mikulášské potápění 8. 12. Bruslení se Zdravým městem 8. 12. kostýmovaná prohlídka baziliky 8. 12. Vánoční dílničky na Hrubínce 9. 12. Brněnské podzemí 12. 12. přednáška 3v1 12. 12. Jakub Pustina 13. 12. Travesti Screamers 13.-22.12. Vánoční náměstí 14. 12. Staročeské Vánoce 15. 12. Chanuka
 • Územní studie veřejného prostranství obce Horní Vilémovice
 • Horní Vilémovice
 • Hledáme nové kolegy a kolegyně
  Aktuálně hledáme účetní na finanční odbor a dva sociální pracovníky nebo pracovnice.

Třebíčský deník

 • Za popelnice i psy zaplatí jako letos
  Náměšť nad Oslavou – V Náměšti nad Oslavou pro příští rok udrží výši poplatků za popelnice i psy a pobytovou taxu ve stejné výši, jako letos. Odsouhlasili to v úterý 3. prosince zastupitelé.
 • Změny v cestování vlaky a autobusy se blíží
  Třebíčsko – Blíží se změny ve veřejné dopravě, které pocítí i cestující na Třebíčsku. Prvním milníkem je 15. prosinec, kdy vstoupí v platnost nové jízdní řády, kde bude nejvíc novinek na železnici. Dalším milníkem bude jaro, hovoří se o termínu 1. březen 2020. „Tehdy bude zaveden jednotný tarif neboli ceník Veřejné dopravy Vysočiny (VDV),“ sdělila krajská mluvčí Jitka Svatošová.
 • Česko zpívá koledy je za dveřmi, nové přihlášky přišly na poslední chvíli
  Proseč-Obořiště, Stonařov – Mezi těmi, kteří ve středu 11. prosince budou zpívat v rámci akce Česko zpívá koledy, je letos na už tak početně zastoupeném Pelhřimovsku nováčkem Domov důchodců Proseč-Obořiště. Sociální pracovnice domova Blanka Zemanová a Jana Míková poslaly přihlášku doslova na poslední chvíli, čímž způsobily, že se na okrese bude zpívat s Pelhřimovským deníkem na patnácti místech.
 • Jóga není tělocvik. Jóga se praktikuje
  Třebíč – Jako malá chtěla být učitelkou tělocviku. Stala se účetní. Osud ji zavál z Ukrajiny do České republiky, kde dnes Světlana Svobodová vyučuje hathajógu. Proč právě tento druh jógy a kudy vedla životní cesta ženy, která dnes žije v malé obci nedaleko Třebíče, se dozvíte v následujícím rozhovoru.
 • Stroje asfaltem obkroužily vrak. Šlo o nejrychlejší řešení, říká radnice
  Vypadá to bizarně. Parkoviště v Otmarově ulici v Třebíči má od podzimu nový zpevněný povrch z takzvané balené směsi. Povrch je všude, vyjma místa pod vrakem tmavě zeleného BMW. Dělníci to, co zbylo z auta, obkroužili poctivě. Třebíčané si snímky s vrakem posílají na sociálních sítích, protože to vnímají jako nevšední řešení.

Horácké noviny

 • Hortovo zápisné na body nestačilo
  Třebíč (mm) - Vůbec první gól v první lize mužů dal v utkání s ústeckými Lvy třiadvacetiletý obránce Lukáš Hort. Rodák z Náměště nad Oslavou se trefil v 55. minutě, jeho branka ale na bodový zisk nestačila. Horácká Slavia prohrála 1:2.
 • Hle, co způsobil pes Ben

  JAROMĚŘICE NAD ROKYTNOU (ap) - Výstava dřevořezeb a soch jaroměřického autora Jiřího Kafuňka, nazvaná "Krása dřeva", probíhá v barokní budově tamního Špitálu.
 • Zronek: Oprava parogenerátoru, to byl průzkum bojem

  VALEČ (ap) - Tři měsíce trvající průběh složité opravy parogenerátoru druhého bloku Jaderné elektrárny Dukovany stmelil všechny zainteresované a dal vzpomenout na dobu nadšení mezi jejími zaměstnanci před třiceti lety, kdy se elektrárna spouštěla. Tak zhodnotil předseda Občanské bezpečnostní komise EDU (OBK) Aleš John letošní dění na dukovanské úderce v úvodu každoročního semináře OBK, který se konal již tradičně ve čtvrtek 28. listopadu v Hotelu Zámek Valeč.
 • Poplatky za psa od ledna podraží
  Třebíč (mič) - K několika zásadním změnám dojde od ledna příštího roku v obecně závazné vyhlášce o místním poplatku ze psů. Poslední úprava sazby byla v Třebíči v roce 1997. Radnice se chce úpravou vyhlášky přiblížit sazbám v okolních městech.
 • Město se rozsvítilo

  TŘEBÍČ (mach) - Rozsvícením vánočního stromu a výzdoby odstartoval v neděli 1. prosince v Třebíči adventní čas. Čtyři týdny, jež nás dělí od nejkrásnějších svátků v roce, jsou tady. Karlovo náměstí vpodvečer praskalo ve švech.


Povodně 2013

Povodně 2013, řeka Jihlava v Třebíči

Vodojem

Vyhledávání

Hledat v 1426. obchodech v Třebíči a okolí dle názvu, adresy, IČ, telefonu, klíčových slov,...
Nenašli jste v databázi tu Vaši provozovnu? Tak jí přidejte.

Počasí

Počasí Třebíč - Slunečno.cz