Zprávy z Třebíče

Město Třebíč

 • Volba prezidenta ČR 2018
  Informace pro voliče k volbě prezidenta konané ve dnech 12. a 13. ledna 2018 (případné druhé kolo ve dnech 26. a 27. ledna 2018)
 • Listopad 2017
  Mistr Franta obdržel ocenění od ministra, Jana Pechová převzala ocenění pro svého manžela, Novým partnerským městem je Rachiv
 • Kam o víkendu a následující týden?
  17.11. Světlo pro 17. listopad 17.11. Dušek & Pjér la Šé´z 17.11. Masquerade Lihowar 18.11. Kabát 22.11. Evžen Oněgin 25.11. Flérparáda 28.11. Lékaři bez hranic
 • Změna č. 2A Územního plánu Kouty
  "návrh změny územního plánu pro veřejné projednání"
 • Kouty

Třebíčský deník

Horácké noviny

 • Na Prostějov rychle zapomeňte

  Prostějov - V první lize nepříliš často vídaný debakl utrpěli v sobotním 23. kole hokejisté Horácké Slavie Třebíč v Prostějově. Na ledě Jestřábů totiž prohráli vysoko 0:9, když prakticky rozhodnuto bylo už po první třetině. Tu domácí vyhráli 5:0. S Prostějovem tak Třebíčští prohráli i druhý zápas letošní prvoligové sezóny.
 • Do Říma poslalo muzeum Macholána

  TŘEBÍČ (kv) - Česko je znovu díky třebíčským betlémářům, respektive sbírkám Muzea Vysočiny Třebíč, jednou z více než třiceti zemí světa, které se účastní prestižní výstavy betlémů v Římě, nazvané 100 Presepi. Výstava, která bude letos zahájena 23. listopadu, se koná již po dvaačtyřicáté. Jde o tradiční podnik, který se snaží v povědomí veřejnosti zachovat svébytně pojímané zobrazování příchodu Krista na svět. Každoročně ji zhlédnou desetitisíce návštěvníků.
 • Užší silnice? To už je náraz na mezní výnos

  Třebíč - Vzrušené diskuse mezi řidiči i lokálními politiky vyvolává opravená a nedávno znovu zprovozněná silnice z Třebíče směr Jaderná elektrárna Dukovany. Ta silnice je nyní užší, tedy jasně méně vyhovující než před opravou. Že něco může být horší, než bylo, a lepší už to nebude, to jsou podle některých ekonomů a historiků průvodní jevy kolapsu příliš složité společnosti, nárazu na mezní výnos a… "Dobrý život je život, který se sám nad sebou pozastaví," říká Erazim Kohák. Pozastavme se proto a připomeňme si část rozhovoru s hejtmanem Kraje Vysočina Jiřím Běhounkem, který poskytl Horáckým novinám už před třemi lety, přesněji začátkem dubna roku 2014.
 • Nejlepší mladí ekologové Vysočiny jsou jasní

  Kněžice (hu) - A je to za námi! Páteční poledne ukončilo třetí den třiadvacátého ročníku ekologické olympiády. Letošní soutěžení a tvoření na téma Dřeviny, rostoucí mimo les je za námi a máme tu výsledky. Tento rok se ukázal jako velice náročný, takže bodové součty byly nižší, než předchozí léta.
 • O kruhový objezd už město nestojí
  TŘEBÍČ (kv) - V srpnu loňského roku vyrostla na křižovatce ulic Hrotovická a Kosmákova okružní křižovatka. Šlo o akci za asi 150 tisíc korun. Důvodem byla snaha radnice usnadnit autobusům městské dopravy průjezd křižovatkou z vedlejší Kosmákovy ulice.


Povodně 2013

Povodně 2013, řeka Jihlava v Třebíči

Vodojem

Vyhledávání

Hledat v 1427. obchodech v Třebíči a okolí dle názvu, adresy, IČ, telefonu, klíčových slov,...
Nenašli jste v databázi tu Vaši provozovnu? Tak jí přidejte.

Počasí

Počasí Třebíč - Slunečno.cz
TaxiTřebíč.cz I SEO webu sledují SEO nástroje.cz