Doména a portál na prodej - kontakt 777 691 655 - Doména a portál na prodej - kontakt 777 691 655 - Doména a portál na prodej - kontakt 777 691 655 - Doména a portál na prodej - kontakt 777 691 655

Zprávy z Třebíče

Město Třebíč

Třebíčský deník

Horácké noviny

 • Jediná trefa Ladislava Bittnera znamenala v Benátkách výhru
  Benátky (mm) - Hokejová Horácká Slavia výrazně přiživila naději na postup mezi elitu první ligy. Po exhibiční výhře 11:1 nad Kadaní se totiž vyhoupla na desátou příčku tabulky nadstavbové části o předkolo play-off. Navíc postup senzační porážkou v Ústí nad Labem odmítli Jestřábi z Prostějova a komplikace si nadělali i Rysi z Frýdku-Místku, kteří nezvládli zápas v Benátkách, odkud si v úterní dohrávce přivezli porážku 1:3. Frýdek navíc neuspěl ani ve středečním kole v Ústí nad Labem, a tak Horácká Slavia má na devátém místě pětibodový náskok.
 • Petr Kremlis Kotoulek a střeva vykydující

  TŘEBÍČ (ap) - Masky, loutky, karikatury, zvířata nebo dřevěná sousoší, to vše nyní nabízí k vidění výstava třebíčského řezbáře, autodidakta Petra KREMLISE Kotoulka, probíhající v konírně třebíčského zámku. První samostatná výstava autora přibližuje celou jeho dosavadní tvorbu za uplynulých téměř dvacet let.
 • Nikdo nechce umírat sám a opuštěný

  NÁMĚŠŤ NAD OSLAVOU (mach) - Domov pro seniory v Náměšti nad Oslavou získal mezi prvními certifikát paliativního přístupu. Přeloženo do srozumitelnějšího jazyka, tamní personál umí zařídit vše pro to, ale mohli klienti v klidu umřít ve známém prostředí domova a nejezdili umírat do nemocnic.
 • Železniční přejezd bude bezpečnější

  OKŘÍŠKY (mach) - Od dubna se Okříšští pustí do rekonstrukce kanalizace na Masarykově ulici. Stavební práce znemožní průjezd automobilové dopravy ve směru od Třebíče. Aby situace nebyla tak jednoduchá, přidá se v závěru května úplná uzavírka železničního přejezdu na výjezdu směr Jihlava, kde se budou instalovat závory.
 • Rekonstrukce odstartovala

  TŘEBÍČ (mach) - Kompletní rekonstrukce výpravní budovy třebíčského vlakového nádraží odstartovala v pondělí 17. února. Až do 31. prosince musí cestující počítat s některými omezeními. Po dobu rekonstrukce bude uzavřen chodník, přiléhající k budově a dočasně je také zrušeno parkovací stání u kruhového objezdu. Modernizace výpravní budovy, která pochází z roku 1883, bude probíhat ve dvou etapách. Hala bude rozšířená, přibude nová prodejní plocha a bude rekonstruováno sociální zařízení. Foto HoN: Martina Chromá


Povodně 2013

Povodně 2013, řeka Jihlava v Třebíči

Vodojem

Vyhledávání

Hledat v 1425. obchodech v Třebíči a okolí dle názvu, adresy, IČ, telefonu, klíčových slov,...
Nenašli jste v databázi tu Vaši provozovnu? Tak jí přidejte.

Počasí

Počasí Třebíč - Slunečno.cz