Doména a portál na prodej - kontakt 777 691 655 - Doména a portál na prodej - kontakt 777 691 655 - Doména a portál na prodej - kontakt 777 691 655 - Doména a portál na prodej - kontakt 777 691 655

Zprávy z Třebíče

Město Třebíč

 • Město vyhlásilo granty pro rok 2020
  Na svém zasedání 19. prosince schválila rada města Grantový systém města Třebíče pro rok 2020. Zájemci mohou předkládat žádosti o finanční příspěvky na projekty od 3. do 10. února 2020. K rozdělení je v grantovém systému připraveno 2.000.000 korun v celkem šesti programech – kultura, zájmové aktivity, prevence kriminality a drogové problematiky, ekologie, rodina a zdraví a cestovní ruch.
 • Kam v Třebíči o víkendu a následující týden
  17. 1. Druhej Dech - Old Boys 17. 1. Kolegium Kreténa 17. 1. Swing party 17. 1. Tequila party 18. 1. XII. Dobový pivovarský ples 20. 1. Rožmberkové 21. 1. Vilém Spilka Quartet
 • Leden 2020
  Vítěz květinové soutěže, FOTOREPORTÁŽ: Třebíčské vánoce, Eliška a Tomáš vedou, Město vyhlásilo granty, Barevná obloha nad Třebíčí - fotky od vás
 • Lidé ve vánoční sbírce darovali téměř 65 tisíc
  V pondělí 6. ledna skončila Vánoční veřejná sbírka a zaměstnanci městského úřadu spočítali, jaký je její výtěžek. Lidé v Třebíči na dobročinné účely darovali částku, dosahující bezmála 65 tisíc korun.
 • Grantový systém města Třebíč 2020

Třebíčský deník

Horácké noviny

 • Čtvrtou výhru v řadě brali Třebíčští v Sokolově
  Sokolov - Už čtyřmi výhrami v řadě se může pochlubit nový trenér Horácké Slavie Radek Novák. Ten nahradil na střídačce Martina Sobotku a za tři body zvládl i zápas na ledě sokolovského Baníku. V pondělí pak čekalo na jeho svěřence těžké derby Vysočiny s jihlavskou Duklou, dnes se od osmnácti hodin představí na ledě prostějovských Jestřábů.
 • Makovičkovy toulky naším časoprostorem

  JAROMĚŘICE NAD ROKYTNOU (ap) - Výstava černobílých i barevných výtvarných fotografií Karla Makovičky byla zahájena ve čtvrtek 9. ledna v jaroměřickém barokním Špitále.
 • Vizualizace parkovacího domu je hotová

  TŘEBÍČ (mach) - Smělé plány prvního vícepodlažního parkovacího domu ve městě dostávají už reálné obrysy. Moderní způsob parkování uleví především návštěvníkům třebíčské nemocnice, která se dlouhodobě potýká s nedostatkem míst. Parkovací dům bude pověstnou třešinkou na dortu modernizace celého areálu.
 • Svatbu, vítání občánků i nabídku práce ve školství on-line cestou
  Třebíč (mič) - Nové on-line služby připravila pro občany třebíčská radnice. Od druhé poloviny července 2019 je spuštěn on-line rezervační systém pro rezervaci svatebních termínů, pro přihlášení narozeného miminka k vítání občánků a třetí se týká práce ve školství.
 • Moravia znovu ožívá

  TŘEBÍČ (mach) - Komunitní centrum Moravia bylo v pondělí 13. ledna slavnostně otevřeno za účasti starosty Pavla Pacala a bývalé radní Marie Černé, která je autorkou myšlenky přerodu doslouživšího kina v multifunkční komunitní prostor. Více informací přineseme v dalším vydání Horáckých novin v pátek 17. ledna.


Povodně 2013

Povodně 2013, řeka Jihlava v Třebíči

Vodojem

Vyhledávání

Hledat v 1426. obchodech v Třebíči a okolí dle názvu, adresy, IČ, telefonu, klíčových slov,...
Nenašli jste v databázi tu Vaši provozovnu? Tak jí přidejte.

Počasí

Počasí Třebíč - Slunečno.cz