Doména a portál na prodej - kontakt 777 691 655 - Doména a portál na prodej - kontakt 777 691 655 - Doména a portál na prodej - kontakt 777 691 655 - Doména a portál na prodej - kontakt 777 691 655

Zprávy z Třebíče

Město Třebíč

 • Kam v Třebíči o víkendu a následující týden
  19. 10. HST vs Dukla Jihlava 21. 10. Brněnské podzemí 21. 10. Camerata Brunensis 22. 10. Dorota Barová 23. 10. Podzimníčci 24. 10. Bezejmenní 24. 10. Emma Larsson Quartet 25. 10. České tajemno 25. 10. Skotské a irské tradicionály 26. 10. Podzimním Horáckem
 • Radnice podpořila knihy do škol
  Během letních měsíců se třebíčské radnici podařilo získat veřejnou zakázkou téměř čtyři tisíce knižních výtisků v celkové hodnotě téměř 680 tisíc korun, kterými byly doplněny knihovny ve 46 školách na Třebíčsku. A to nejen v základních, ale i v těch mateřských, protože podpora čtenářské gramotnosti má své nezastupitelné místo i zde.
 • Fotoreportáž: DIDAKTA
  Dnes od rána probíhal v prostorách Střední průmyslové školy Třebíč už 24. ročník veletrhu vzdělávání DIDACTA. Na přehlídku středních škol i firem - zaměstnavatelů na Třebíčsku se přišli inspirovat zejména žáci devátých tříd.
 • Počty aut rostou i v Třebíči
  Zvýšený počet osobních aut můžeme zaznamenat nejen v běžném provozu, ale také na parkovištích. Odbor správních činností Městského úřadu v Třebíči prostřednictvím Oddělení registru vozidel vydal zajímavá statistická data. Z nich můžeme například vyčíst, že od roku 2015 přibylo ve městě 2.800 aut.
 • Knihovna otevře přestěhovanou pobočku v Borovině
  Borovinská pobočka Městské knihovny v Třebíči byla otevřena v březnu 1983 na tehdy nově vybudovaném sídlišti Borovina a svému účelu sloužila až do 20. září letošního roku. V pondělí 23. září byla uzavřena a během jednoho měsíce byl přestěhován knižní fond a knihovnické i kancelářské vybavení. Slavnostní otevření za přítomnosti starosty a dalších zástupců města proběhne ve čtvrtek 24. října dopoledne v 11 hodin, pro veřejnost bude knihovna otevřena tentýž den od 13 hodin.

Třebíčský deník

 • Knihovna otevře přestěhovanou pobočku v Borovině
  Třebíč - Nově vybavené dětské oddělení, bohatý knižní fond i samostatnou čítárnu nabídne čtenářům v nových prostorách pobočka městské knihovny v Třebíči-Borovině.
 • Aut v ulicích přibývá. V Třebíči o stovky ročně
  Třebíč – Aut v ulicích přibývá a Třebíč v tomto směru není výjimkou. Zvýšený počet osobních vozů lze zaznamenat nejen v běžném provozu, ale také na parkovištích.
 • V třebíčské bazilice se koná večer určeným těm, kteří hledají
  Třebíč - Společné setkání hledajících pořádají v sobotu 19. října třebíčské farnosti. Takzvané setkání Taizé začíná v bazilice sv. Prokopa v 19 hodin.
 • Přibudou parkovací automaty v Třebíči
  Třebíč – V Třebíči přibudou nové parkovací automaty. Jeden nechá radnice umístit do ulice Na Potoce, druhý na parkoviště na Podzámecké nivě. Začnou fungovat od 1. ledna 2020. Ceník je stanoven shodně, a to tak, že první půl hodiny bude za pětikorunu, hodina za desetikorunu, dvě hodiny za 20 korun a celý den parkování vyjde na 30 korun.
 • Studenti navrhli nové autobusové nádraží a parkovací dům u dukovanské elektrárny
  Dukovany - Novou podobu autobusového nádraží i to, jak se poprat s nedostatkem parkovacích míst u dukovanské elektrárny, řešilo 25 studentů oboru architektury stavební fakulty VUT v Brně. Komise složená z elektrárenských i externích odborníků, zástupců regionu i novinářů pak vybrala šest vítězných návrhů, jejichž autory elektrárna ocení.

Horácké noviny

 • Třebíčští florbalisté plánují oslavy patnácti let od prvního zápasu pod hlavičkou Snipers
  Třebíč - Jubilejní patnáctou sezónu prožívá florbalový klub Snipers Třebíč. O jeho začátcích, současnosti i plánech do budoucna jsme si povídali s trenérem prvního mužského týmu a jedním ze zakládajících členů Michalem Pazderníkem. Ten přiznal, že s týmem plánuje u příležitosti prvního oficiálního zápasu pod hlavičkou Snipers oslavy.
 • BAGR pokřtí CD
  TŘEBÍČ (red) - Kapela BAGR vydává své již 16.profilové album, tentokrát pod názvem "Holka". Po třech letech studiového půstu přichází na svět jedenáct skladeb, na kterých se podílelo několik sestav muzikantů.
 • Poetickému Zátiší se vrací někdejší krása

  ZÁTIŠÍ (mach) - Uprostřed lesů u cesty mezi Svatoslaví a Radošovem stojí Zámeček Zátiší, rodové sídlo rodu Waldstein-Vartenberg. Dvoupatrová vila byla potomkům poslední majitelky Gabriely Waldstein-Vartenberg navrácena v rámci restitucí v roce 1994 společně s čtyřmi sty hektary lesa. Bedlivému oku kolemjedoucích jistě neuniklo, že Zámeček se v posledních letech vyloupl do krásy.
 • Radní nadělili finanční dary
  Třebíč (mič) - Poskytnout dar ve výši 20 tisíc korun spolku Vrátka rozhodla rada města. Dar není účelově vázán jako dotace a dotyčný ho může použít na cokoliv. V tomto případě si Vrátka pořídí vyšívací stroj do chráněné dílny.
 • Výstava připomíná lstivost režimu

  TŘEBÍČ (ap) - Míjejí první měsíce a roky po únoru 1948. Někteří lidé se odhodlávají k ilegálnímu přechodu československé západní hranice do Německa. A daří se jim dostat k německé celnici a poté jsou přivedeni do kanceláře americké armády s visícími portréty prezidentů Roosevelta, Trumana a dokonce i zavěšenou americkou vlajkou.


Povodně 2013

Povodně 2013, řeka Jihlava v Třebíči

Vodojem

Vyhledávání

Hledat v 1426. obchodech v Třebíči a okolí dle názvu, adresy, IČ, telefonu, klíčových slov,...
Nenašli jste v databázi tu Vaši provozovnu? Tak jí přidejte.

Počasí

Počasí Třebíč - Slunečno.cz