Zprávy z Třebíče - ObchodyTřebíč.cz

Zprávy z Třebíče

Město Třebíč

Třebíčský deník

Horácké noviny

 • Žihadla opouští útočník Matějka

  Moravské Budějovice - Druholigoví hokejisté Moravských Budějovic se od sezóny 2018/2019 nebudou moci spolehnout na služby šestadvacetiletého útočníka Filipa Matějky, který se rozhodl přijmout nabídku rakouského celku Silz Bulls.
 • Tasovští vystavili Tanec v řetězech, Nosorožce i Bar pro jednoho

  NÁMĚŠŤ NAD OSLAVOU/LIPNÍK NAD BEČVOU - Tři desítky kovaných i svařovaných objektů z dílny náměšťských uměleckých kovářů Pavla Tasovského seniora a juniora tvoří výstavu "Kov ve městě", která nyní doplňuje veřejné prostory Lipníka nad Bečvou. Návštěvníci z Vysočiny, toužící spatřit krásy Lipníka v Olomouckém kraji, najdou díla Tasovských nejen v historickém centru tohoto pěkně udržovaného města na Jantarové stezce, ale i v tamním zámeckém parku.
 • Polanka potřebuje milionové investice

  TŘEBÍČ (pch) - Současné horké počasí láká k vodě. V Třebíči je možné zajít se zchladit na Lagunu nebo na Polanku. Oba areály provozuje jeden provozovatel, což má bezesporu spoustu výhod. Přesto se objevují názory, že takto je to špatně, že by vše bylo jinak kdyby... Stejně jako se objevuje kritika ve smyslu, že Polanka otevřela při letošních vedrech svoje brány až v červnu, tedy pozdě. Jak to tedy je? O tom jsme si povídali s ředitelem areálů Laguna a Polanka Jiřím Novákem, který je současně místopředsedou a členem představenstva Asociace pracovníků v regeneraci ČR. Má tedy zkušenosti a informace z bazénů po celé ČR.
 • Nové toalety jsou v provozu

  TŘEBÍČ (evu) - Prvním bodem v připravované revitalizaci Karlova náměstí se staly veřejné toalety. Od začátku února probíhaly v domě č. 28/22 bourací a přípravné práce. Tento objekt je umístěn ve dvoře na Karlově náměstí - v průjezdu mezi bankou a bývalou vojenskou správou. Do loňského roku zde sídlila prodejna Music House. Toalety se pro veřejnost otevřely ve středu 15. srpna.
 • Věž ukrývá vzkaz pro potomky

  RUDÍKOV (mach) - Přirozená dominanta obce kostel sv. Petra a Pavla právě prochází rekonstrukcí. Z důvodu finanční náročnosti je oprava rozvržena do několika etap. Vše se odvíjí od dostatku finančních prostředků.


Povodně 2013

Povodně 2013, řeka Jihlava v Třebíči

Vodojem

Vyhledávání

Hledat v 1427. obchodech v Třebíči a okolí dle názvu, adresy, IČ, telefonu, klíčových slov,...
Nenašli jste v databázi tu Vaši provozovnu? Tak jí přidejte.

Počasí

Počasí Třebíč - Slunečno.cz
TaxiTřebíč.cz I SEO webu sledují SEO nástroje.cz